J.King Ecology

Nabídka J.King Ecology zahrnuje nové dvoukolové kontejnery o objemu 120 až 240 litrů, které byly vyrobeny v Polsku,. Kontejnery jsou vyrobeny z polyetylenu nejvyšší kvality (HDPE), v pěti barvách, v souladu s normami EU (PN EN 840-1) a mají příslušné certifikáty. Naše kontejnery jsou odolné vůči nízkým a vysokým teplotám a mají odolnost vůči praskání. Jsou přizpůsobeny k mechanickému vyprazdňování pomocí specializovaných vozidel, kromě toho jsou vybaveny zásuvkou na lokalizační čip (ReflD), a pevnými gumovými koly, která umožňují snadné a tiché přemístění kontejneru.

Pečujíce o životní prostředí jsme v roce 2016 rozšířili naši nabídku o použité kontejnery různých objemů, které dovážíme ze zemí Evropské unie. Importujeme pouze kontejnery, které byly podrobeny pečlivému výběru a jsou plně vhodné pro další použití. Aby byla zajištěna vhodná čistota a příslušný hygienický stav kontejnerů, které nabízí J.King Ecology -kontejnery jsou důkladně vyčištěny před prodejem a přepravou. Za tímto účelem jsme v roce 2016 koupili moderní rakouské čistící zařízení firmy Feistmantl BWA COMPACT, díky němuž je možné velmi přesně připravit kontejnery z hlediska čistoty, aby ty pak plně splňovaly očekávání našich zákazníků.

J.King Ecology také aktivně působí v odvětví zpracování plastů. Snažíme se omezit množství odpadu, získáváme poškozené kontejnery, které jsou nevhodné pro použití, a pak je zpracováváme na plnohodnotný granulát, který se opět používá při výrobě našich kontejnerů.

Odkazy na naše nabídky

Kontakt


Zajímáte se o spolupráci?
Napište nám,
budeme vás kontaktovat.

J. King s.r.o.
Karvinská 577/1
737 01 Český Těšín
Kontakt